14LUTYnd, 19:00

• Marek Hans Łukaszczyk - puzon
  • Kosma Kalamarz - gitara basowa
  • Łukasz Kurek - perkusja
Oryginalne swingowe kompozycje i aranżacje Pawła Steczka.
Paweł Steczek powraca do Filharmonii w Szczecinie z nowym projektem muzycznym. Swing | Feelings | Life połączy dwie muzyczne osobowości z różnych stron świata. Oryginalne swingowe kompozycje i aranżacje Pawła Steczka w interpretacji i wykonaniu Michała Grobelnego z towarzyszeniem Orkiestry i muzyków jazzowych opowiedzą w amerykańskim stylu, o uczuciach, pasji życiu.

Paweł Steczek to absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, założyciel grupy Button Hackers. Jest autorem muzyki i aranżacji do inscenizacji teatralnych i filmowych. Utwory, które pisze dla zespołu Button Hackers, znalazły się m.in. na kompilacjach Smooth Jazz Cafe i Chillout Cafe.

Michał Grobelny muzyk, wokalista, pianista. Uczestnik 4 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i półfinalista 3 edycji „The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.
Oddtwórca głównej roli dzwonnika Quasimodo w światowej francuskiej produkcji “Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od niedawna można zobaczyć Michała na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalu Jesus Christ Superstar w głównej roli Jezusa z Nazaretu. Do telewizyjnych osiągnięć można dodać program “Jaka to melodia?”, gdzie dawniej udzielał się jako jeden z głównych wokalistów show, którego prowadzącym był Robert Janowski.

Występował na jednej scenie z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami, m.in. Dorotą Miśkiewicz, Pauliną Przybysz, Mietkiem Szcześniakiem czy Billem Salterem (zdobywcą nagrody Grammy za utwory „Just The Two Of us” oraz „Where is The Love”). Udziela się również jako background vocal i ma już za sobą takie doświadczenia jak koncert “Stars of Quincy Jones” z Jacobem Collierem pod batutą Julesa Buckleya (Metropole Orkest), koncerty z Natalią Kukulską oraz koncerty Ani Rusowicz m.in. z gośćmi pod nazwą “Tribute to 2+1” wykonany na Męskim Graniu 2019 w Katowicach. Jako szczecinianin brał czynny udział w różnych miejscowych przedsięwzięciach m.in. koncercie z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w Filharmonii w Szczecinie, koncercie Szczecin Philharmonic Big Band w programie muzyki filmowej również w Filharmonii. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą, do tego udziela się kompozycyjnie i aranżacyjnie czego wynikiem była współpraca m.in. z debiutującą wokalistką Jagodą Kret, Arkiem Kłusowskim oraz zespołem Xxanaxxem.

Partnerem koncertu jest Szczecińska Izba Adwokacka.

Głównym Partnerem Filharmonii jest Dealer BMW Bońkowscy.
Partner koncertu
Logo Szczecińska Izba Adwokacka
Główny Partner Filharmonii
Logo Dealer BMW Bońkowscy