Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie

I Dyrygent
asystent dyrygenta
I skrzypce/koncertmistrz/kierownik
Paweł Maślanka
I skrzypce/koncertmistrz
Karolina Hyla-Wybraniec
I skrzypce/lider
Monika Sawczuk (muzyk solista)
I skrzypce
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (muzyk solista)
Olga Rozmus (muzyk solista)
Edyta Wolańska (muzyk solista)
Joanna Wójtowicz (muzyk solista)
Wioletta Borkowska
Dominik Gugała
Joanna Hajkiewicz
Marcin Kieruczenko
Alina Krzyżewska
Anna Majewska
Izabela Wojciechowska
Maciej Musiał
Paweł Tarała
II skrzypce/kierownik
Robert Smoliński (muzyk solista)
II skrzypce/lider
Anna Muzyk (muzyk solista)
II skrzypce
Łukasz Górewicz (muzyk solista)
Diana Miszkiel-Gugała (muzyk solista)
Joanna Bauer
Małgorzata Borowiecka
Robert Cybulski
Anna Czechorowska
Aleksandra Górska
Małgorzata Kazimierczak
Patrycja Kozak
Joanna Ostaszewska
Magdalena Pajestka
Zoia Piankowska
altówka/kierownik
Ludmiła Rusin (muzyk solista)
altówka/lider
Grzegorz Sadowski (muzyk solista)
altówka
Franciszek Malik (muzyk solista)
Magdalena Micke (muzyk solista)
Galina Smolińska (muzyk solista)
Zbigniew Banasiak
Izabela Joniec
Mariola Kowalczyk
Aleksandra Majewska
Wojciech Mazur
wiolonczela/koncertmistrz/kierownik
Tomasz Szczęsny
wiolonczela/koncertmistrz
Ihor Chilipik
wiolonczela/lider
Dobrawa Czocher (muzyk solista)
wiolonczela
Katarzyna Meisinger (muzyk solista)
Klara Świdrów (muzyk solista)
Dorota Cieśla
Małgorzata Mozdrzeń-Siemak
Beata Sawrymowicz
Jacek Tomczak
Natalia Wesołowska
kontrabas/kierownik
Michał Mitschke (muzyk solista)
kontrabas/lider
Karol Nasiłowski (muzyk solista)
kontrabas
Paweł Jędrzejewski (muzyk solista)
Jan Gottschling
Wojciech Gunia
Grzegorz Kmita
Robert Możejewski
flet/kierownik
Anna Wojnowicz-Drężek (muzyk solista)
flet
Joanna Kowalczyk (muzyk solista)
Filippo Del Noce (muzyk solista)
Paweł Majewski (muzyk solista)
Magdalena Kuszewska
Elżbieta Podleśny-Głowacka
obój/kierownik
Piotr Kokosiński (muzyk solista)
obój
Izabela Kokosińska (muzyk solista)
Katarzyna Rachmaciej (muzyk solista)
Grzegorz Święciochowski
klarnet/kierownik
Bogusław Jakubowski (muzyk solista)
klarnet
Krzysztof Baturo (muzyk solista)
Krzysztof Krzyżewski (muzyk solista)
Piotr Wybraniec (muzyk solista)
fagot/kierownik
Zbigniew Kania (muzyk solista)
fagot
Anna Bownik (muzyk solista)
Edyta Moroz (muzyk solista)
Cyprian Święch (muzyk solista)
waltornia/kierownik
Dawid Kostrzewa (muzyk solista)
waltornia
Oleksandr Melnychenko (muzyk solista)
Katarzyna Sułkowska (muzyk solista)
Radosław Zamojski (muzyk solista)
Dmitrij Wdowiczenko
trąbka/kierownik
Sławomir Kuszwara (muzyk solista)
trąbka
Dawid Głogowski (muzyk solista)
Marcin Olkowski (muzyk solista)
Bogdan Rymaszewski (muzyk solista)
puzon/kierownik
Wojciech Bublej (muzyk solista)
puzon
Mateusz Kupski (muzyk solista)
Igor Puszkar (muzyk solista)
tuba
Tomasz Zienkowicz (muzyk solista)
perkusja/kierownik
Dariusz Jagiełło (muzyk solista)
perkusja
Jorge Luis Valcarcel Gregorio (muzyk solista)
Jacek Wierzchowski (muzyk solista)
Bogdan Pilak
harfa
Barbara Stalmierska (muzyk solista)
organizator pracy artystycznej
Magdalena Grączewska-Głogowska
stroiciel instrumentów klawiszowych
Paweł Kwiatkowski
Wrzesień 2020
01 WRZ, wt, 20:00 - SZCZECIN JAZZ 2020- MARCIN WASILEWSKI TRIOkoncert zewnętrzny
02WRZśr, 19:00
03WRZcz, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
03WRZcz, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
03WRZcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
04WRZpt, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
04WRZpt, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
04WRZpt, 19:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Koncert inauguracyjny | Tradycjakoncert kameralny
05WRZsb, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
05WRZsb, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
05WRZsb, 19:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Siła korzeni jest w nas. Rzecz o Bogdanie Matławskimprojekcja
06WRZnd, 13:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Wniebogłosywarsztaty śpiewu naturalnego
06WRZnd, 15:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Geometria emocjiwarsztaty tańców ludowych
06WRZnd, 17:00
VI Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2020Koncert finałowy | Laureaci | Sarakina [TRANSMISJA NA ŻYWO]koncert tradycyjny
10WRZcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
11WRZpt, 19:00
GRANDIOSOInauguracja sezonu | BRAHMS | BEETHOVEN 250koncert symfoniczny / transmisja online
13WRZnd, 16:00
15WRZwt, 11:00
DoNuta live – na razkoncert kameralnydla przedszkoli
17WRZcz, 20:00
International Lutosławski Youth Orchestra - ILYO 2020 ONLINE | Filharmonia Szczecin OnlineILYO 2020 - podsumowanie [FSO]reportaż
18WRZpt, 16:00
18WRZpt, 19:00
MISTERIOSOAttacca Quartet I BEETHOVEN 250premiera zarejestrowanego materiału
20WRZnd, 19:00
ESPRESSIVOMożdżer I Orkiestrakoncert jazzowy / transmisja online
21 WRZ, pn, 19:00 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SAKSOFONOWY W SZCZECINIEkoncert zewnętrzny
22 WRZ, wt, 17:00 - RAZ DWA TRZYkoncert zewnętrzny
22 WRZ, wt, 20:30 - RAZ DWA TRZYkoncert zewnętrzny
23WRZśr, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMWhite Balancewernisaż
23WRZśr, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMKurki. Lipsync for Identityinstalacja online
23WRZśr, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
24WRZcz, 11:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMDźwięki pod głoswarsztaty
24WRZcz, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
24WRZcz, 21:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMObszańska | Dziedzic | b2b dj setafterparty
25WRZpt, 11:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMDźwięki pod głoswarsztaty
25WRZpt, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMEinaudi | Divenire koncert symfoniczny / transmisja online
25WRZpt, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
26WRZsb, 15:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMDźwięki pod głos | finałkoncert
26WRZsb, 16:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMMuzyczne krajobrazy Szczecinamuzyczny spacer
26WRZsb, 20:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMHania Rani | Dobrawa Czocherkoncert kameralny / transmisja online
26WRZsb, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
27WRZnd, 10:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORM | akcja społeczna Słyszę Dobre DźwiękiKtórędy do dźwięku? warsztaty
27WRZnd, 12:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORM | akcja społeczna Słyszę Dobre DźwiękiKtórędy do dźwięku? warsztaty
27WRZnd, 19:00
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMEcho Collective plays Jóhann Jóhannssonkoncert kameralny / transmisja online
27WRZnd, 20:50
MDF Festival 2020 MUSIC.DESIGN.FORMPokazy iluminacji na fasadzie budynkupokaz iluminacji
29WRZwt, 11:00
DoNuta live – na dwakoncert kameralnydla klas I-III
29WRZwt, 11:00
DoNuta online – na razpremiera onlinedla przedszkoli
29 WRZ, wt, 19:00 - MALEŃCZUK+koncert zewnętrzny
Październik 2020
01PAŹcz, 11:00
Dźwiękowiskoprzestrzenna gra edukacyjnadla klas V i VI z opiekunami
02PAŹpt, 16:00
02PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOFAURÉ | ROUSSEL | ROTAkoncert symfoniczny
03PAŹsb, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
06PAŹwt, 11:00
DoNuta live – na razkoncert kameralnydla przedszkoli
06PAŹwt, 11:00
DoNuta online – na dwapremiera onlinedla klas I-III
09PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOWEINBERG I BEETHOVEN 250koncert symfoniczny / transmisja online
10PAŹsb, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
13PAŹwt, 11:00
DoNuta live – na dwakoncert kameralnydla klas I-III
13PAŹwt, 11:00
DoNuta online – na razpremiera onlinedla przedszkoli
16PAŹpt, 16:00
16PAŹpt, 19:00
GRANDIOSOSCHÖNBERG | BEETHOVEN 250koncert symfoniczny / transmisja online
17PAŹsb, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
19PAŹpn, 19:00
ESPRESSIVOASQ | PENDERECKIkoncert jazzowy / transmisja online
20PAŹwt, 11:00
DoNuta live – na razkoncert kameralnydla przedszkoli
20PAŹwt, 11:00
DoNuta online – na dwapremiera onlinedla klas I-III
22PAŹcz, 12:00
Dźwięki na startRozkoduj muzykękoncert szkolny / transmisja onlinedla klas IV-VIII
23PAŹpt, 19:00
23PAŹpt, 19:00
24PAŹsb, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 4-6 lat
25PAŹnd, 19:00
27PAŹwt, 11:00
DoNuta live – na dwakoncert kameralnydla klas I-III
27PAŹwt, 11:00
DoNuta online – na razpremiera onlinedla przedszkoli
30PAŹpt, 16:00
30PAŹpt, 19:00
GRANDIOSORESPIGHI I SCHREKERkoncert symfoniczny / transmisja online
31PAŹsb, 11:00
Raniutto Sensorkiwarsztaty onlinedla dzieci w wieku 1-3 lat
KONCERTY
EDU
WYSTAWY
INNE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ