Działalność Filharmonii w styczniu 2021

AKTUALNOŚCI | 21-12-2020
Pragniemy poinformować, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi działalności instytucji kultury, budynek Filharmonii pozostanie zamknięty dla publiczności do 17 stycznia. Muzyka i nasze koncerty będą nadal dostępne dla melomanów na livefilharmonia.szczecin.pl oraz na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Budynek Filharmonii zamknięty do 17 stycznia

Od 17 stycznia 2021 r. budynek Filharmonii w Szczecinie, tak jak inne instytucje kultury, będzie zamknięty dla publiczności. Nie oznacza to jednak, że Filharmonia przestaje grać. Liczymy, że spotkamy się online - zarówno na platformie streamingowej livefilharmonia.szczecin.pl, jak i na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Sprzedaż biletów i dostępu do transmisji

Do 17 stycznia, stacjonarna sprzedaż biletów chwilowo nie będzie się odbywać. Bilety na styczniowe wydarzenia będzie można kupić przez naszą stronę internetową.

Przypominamy, że rezerwacji biletów można dokonać tylko bezpośrednio w kasie lub mailowo na adres kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Filharmonia w Szczecinie dysponuje platformą livefilharmonia.szczecin.pl, transmitującą wydarzenia na żywo oraz dającą dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Zakup dostępu do transmitowanych koncertów możliwy jest bezpośrednio na stronie livefilharmonia.szczecin.pl lub ze strony głównej Filharmonii. Po kliknięciu w prawym górnym rogu ikony LIVE zostaniecie Państwo przekierowani na platformę. Można tam kupić bilety umożliwiające dostęp do koncertu i całego archiwum minionych wydarzeń na 24 godziny od godziny premiery lub do 72 godzin.

O wydarzeniach zewnętrznych będziemy informować na bieżąco aktualizując zakładkę Koncerty zewnętrzne na naszej stronie internetowej.

Styczeń i kolejne miesiące przed nami

Sezon 2020/2021 rozpoczęliśmy z nowym hasłem "Filharmonia Szczecin - brzmi dobrze". Przed nami kolejne spotkania z klasyką, kameralistyką, jazzem, elektroniką i to zarówno w złotej sali, na naszych kanałach Facebook i YouTube, jak i przez platformę transmitującą koncerty livefilharmonia.szczecin.pl.

Dziękując za Państwa dotychczasową aktywność podczas premier online zapraszamy na styczniowe spotkania z muzyką. Bądźcie z nami!
Kwiecień 2021
04KWInd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineSCHUMANN | RACHMANINOV | CHOPINbezpłatna premiera online
05KWIpn, 19:00